Bureau Skalare – wit en grijs – met verstelbaar blad en 1 lade
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Bureau Skalare – wit en grijs – met verstelbaar blad en 1 lade
Bureau Skalare voor kinderen en tieners, in hoogte verstelbaar, met kantelbaar bureaublad en uitschuifbare lade.
Dit bureau is uit voorraad leverbaar, dus supersnel in huis! Tevens ontvang je 2 jaar garantie
Reviews
Eigenschappen
| SKU | IL99800695 |
|---|---|
| Weight | 30.500000 |
| Materiaal | Aluminium, MDF , Nylon |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 55,00 cm |
| Diepte | 110,00 cm |
| Breedte | 110,00 cm |
| Stijl | jong wonen |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |