TV-wand Elvis 300 cm witte eik met tv-meubel en 2 kolomkasten glasdeur
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / TV-wand Elvis 300 cm witte eik met tv-meubel en 2 kolomkasten glasdeur
Ziehier de grote TV wand Elvis van 300 cm breedte . Samengesteld uit 1 tv meubel van 136 cm breedte en aan beide zijden 1 kolomkast met volle deuren van 82 cm. In het zelfde gamma vindt u ook een complete eetplaats en haar onderdelen.
afmeting kolomkast: B 82 x H 193 x D 45 cm
afmeting tv kast: B 136 x H 47 x D 45 cm
Reviews
Eigenschappen
| SKU | O01_17016-60149-17015 |
|---|---|
| Weight | 200.000000 |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Metalen handgrepen, Spaanplaat 18mm, Spaanplaat 22mm |
| Kleur | Witte eik |
| Hoogte | 190,50 cm |
| Diepte | 45,00 cm |
| Breedte | 300,00 cm |
| Stijl | Hedendaags |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| montage | zelf te monteren met 2 pers. en accuschroefmachine |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |