Salontafel Touch vierkant 60 x 60 x 37 cm – artisanale eik met witte melamine
levering binnen 30 tot 35 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Salontafel Touch vierkant 60 x 60 x 37 cm – artisanale eik met witte melamine
Deze stijlvolle salontafel maakt ook in uw interieur een goede indruk. Het "Touch"-model in Artisan Eiken decor (60 x 60 cm) schittert met een geïntegreerd opbergvak. De salontafel vindt zijn plaats in elke woonkamer. Het moderne ontwerp past uitstekend bij vrijwel elk interieurconcept. Dankzij de onderhoudsvriendelijke en duurzame eigenschappen is de salontafel in Artisan Eiken decor uiterst praktisch. Voor de vervaardiging van dit bijzettafel is FSC®-gecertificeerd hout gebruikt. Het "Touch"-model van Trendteam biedt een vierkant tafelblad van 60 cm lang en 60 cm breed. Het staat stevig op aantrekkelijke zwarte metalen poten en is verkrijgbaar in verschillende maten. De salontafel heeft een hoogte van 37 cm. Aarzel dus niet en sla gewoon toe.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | TE_ 110011407 |
|---|---|
| Weight | 14.260000 |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Hoogte | 37,00 cm |
| Diepte | 60,00 cm |
| Breedte | 60,00 cm |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 30 tot 35 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |