TV-meubel Strong 180 cm grijze eik met zwart metaal
levering binnen 20 tot 25 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / TV-meubel Strong 180 cm grijze eik met zwart metaal
Ontleend aan de werkende klasse van het begin van de vorige eeuw, transponeert STRONG de industriële stijl die de afgelopen decennia heeft weten te verleiden. Meubels in industriele stijl. Deze stijl die doordrenkt is van geschiedenis blijft een favoriete plek innemen in onze interieurs. Zet in op materialen zoals mat zwart gelakte staalconstructies en natuurlijk hout. STRONG, een loft-stijl visual ontworpen om de tijd te weerstaan.
bijzonderheden:
- modern tv meubel in spaanplaat van 16, 18 en 22mm bedekt met een eiken decorpapier.
- De onderkant is van 22 mm dikke spaanplaat bedekt met gewoon zwart papier.
- De achterkant is van 2,5 mm MDF met 1 effen zwart zijde binnenkant en 1 onbewerkte kant
- voorzien van 1 deur, 1 lade en 3 open vakken.
- geiïntegreerd metalen frame met 2 open vakken.
- Deur en lade met metalen handgreep en softclose systeem.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | SCI_20SC3311 |
|---|---|
| Weight | 61.000000 |
| Materiaal | Spaanplaat 18mm, Spaanplaat 22mm, Spaanplaat 24mm |
| Kleur | Grijze eik |
| Hoogte | 53,00 cm |
| Diepte | 45,00 cm |
| Breedte | 180,00 cm |
| Stijl | Retro-industrieel |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 20 tot 25 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |