Salontafel Universal CT-147 – melamine sonoma eik
levering binnen 30 tot 35 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Salontafel Universal CT-147 – melamine sonoma eik
Deze salontafel Universal in licht bruin eiken biedt de ideale oplossing voor je huis.
Dankzij de extra plank onderaan beleef je veel plezier en extra opbergruimte voor boeken of tijdschriften aan deze tafel.
Deze robuuste en onderhoudsvriendelijke salontafel is gemaakt van melamine.
Deze salon tafel heeft een mooi, rechthoekig tafelblad met een afmeting van 110 x 67 cm. Daarnaast is het model Universal 49 cm hoog.
Ideaal voor in je huis. Deze salontafel wordt geleverd in bouwpakket met een makkelijke handleiding.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | TE_110014745 |
|---|---|
| Weight | 23.200000 |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Kleur | Houtkleur |
| Hoogte | 49,00 cm |
| Diepte | 110,00 cm |
| Breedte | 67,00 cm |
| Stijl | jong wonen |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 30 tot 35 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Materiaal onderstel | Spaanderplaat |
| Vorm | rechthoek |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat 16mm, Spaanplaat 18mm |