Salontafel Soho ovaal 110 x 55 cm
levering binnen 25 tot 30 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Salontafel Soho ovaal 110 x 55 cm
Langwerpig ovaal bovenblad 22 mm dik blad met ABS rand
Grote opbergruimte onderin, ideaal voor het opbergen van uw alledaagse voorwerpen (tijdschriften, afstandsbediening, spelletjes, enz.)
Eiken afwerking met een paar zwarte accenten voor een zeer actuele stijl.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DI_ 1E16098 |
|---|---|
| Weight | 19.000000 |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Spaanplaat 18mm, Spaanplaat 22mm |
| Kleur | lichte eik en zwart |
| Hoogte | 39,00 cm |
| Diepte | 55,00 cm |
| Breedte | 110,00 cm |
| Stijl | Hedendaags |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 25 tot 30 dagen |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |