Keukentafel Exit 91–131 cm – barhoogte – uitschuifbaar – eik grijs beton
levering binnen 25 tot 30 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Keukentafel Exit 91–131 cm – barhoogte – uitschuifbaar – eik grijs beton
Rechthoekige hoge bartafel met 1 verlengstuk opgeborgen onder het blad in gesloten positie
Eiken decorblad en zwart onderstel voor een industriële uitstraling
Witte "nummer" opdruk op de voet
Ideaal om onverwachte vrienden of familie te ontvangen!
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DI_1E56010 |
|---|---|
| Weight | 39.000000 |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Kleur | Lichte eik |
| Hoogte | 95,00 cm |
| Diepte | 80,00 cm |
| Breedte | 91,00 cm |
| Stijl | Retro-industrieel |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 25 tot 30 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Vorm | vierkant |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Spaanplaat 18mm, Spaanplaat 22mm |