Commode – ladekast Izzy – 80 × 80 cm – wit en bruin – 4 lades
levering binnen 15 tot 20 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Commode – ladekast Izzy – 80 × 80 cm – wit en bruin – 4 lades
Naast zijn tijdloze en verfijnde stijl biedt de ladekast "Izzy" met 4 lades optimale opbergruimte.
Door het compacte formaat is het een ruimtebesparend meubelstuk dat gemakkelijk te plaatsen is.
De dunne discrete handgrepen en de binnendecoratie in geweven linnenlook maken deze ladekast elegant af.
Ontdek ook de andere meubelen en kleuren van de "Izzy" collectie!
DE + PUNTEN
Sobere en verfijnde eigentijdse geest gemakkelijk te associëren
Compact dressoir met kleine voetafdruk
2 handgrepen per lade voor een betere grip
Strakke afwerkingen: dun handvat voor meer discretie, geweven linnenachtig interieurdecor
Gemaakt in Frankrijk
Technische beschrijving
Ladekast met 4 lades in spaanplaat van 15 mm.
4 lades gemonteerd op kogelgelagerde geleiders
Nuttige afmetingen van 76x11x31cm.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DE_385265 |
|---|---|
| Weight | 28.000000 |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Spaanplaat 15mm |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Kleur | Wit-bruin |
| Hoogte | 82,60 cm |
| Diepte | 41,90 cm |
| Breedte | 79,70 cm |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 15 tot 20 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |