Nachtkast Ellen – 2 lades – acacia bruin en zwart
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Nachtkast Ellen – 2 lades – acacia bruin en zwart
Stevige nachtkast Ellen in acacia bruin. Voorzien van 2 lades met metalen handgrepen en gemonteerd op metalen rails. Deze acacia bruine kleur met zwarte accentpanelen past in elk slaapkamer. Wij bieden deze reeks van hoogstaande kwaliteit aan, een zeer scherpe prijs.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | O01_BST5054 |
|---|---|
| Weight | 15.500000 |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Metalen handgrepen, Spaanplaat 18mm |
| Kleur | Acacia |
| Hoogte | 41,00 cm |
| Diepte | 40,00 cm |
| Breedte | 54,00 cm |
| Stijl | Hedendaags |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |