Eetkamertafel Egedal Ø105 cm – rond – fineer eik zwart gelakt
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Eetkamertafel Egedal Ø105 cm – rond – fineer eik zwart gelakt
Egedal ronde eettafel, blad mat zwart AC gelakt eikenfineer, onderstel mat zwart AC gelakt rubberhout, Ø105x76 cm
Ontwerper: Nissens Tegnestue
De ronde eettafel is een moderne toevoeging aan je keuken of eethoek. De tafel is gemaakt van zwart gelakt eikenfineer en is een eigentijdse keuze en geeft een natuurlijk gevoel. De zorgvuldig geselecteerde materialen vragen beperkt onderhoud.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | ACT- 0000085624 |
|---|---|
| Weight | 20.000000 |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 76,00 cm |
| Diepte | 105,00 cm |
| Breedte | 105,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Materiaal onderstel | Rubberwood |
| Vorm | rond |
| Materiaal | Fineerhout |