Eetkamertafel Elias 170 × 90 cm – grijze eik decor
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Eetkamertafel Elias 170 × 90 cm – grijze eik decor
Deze tafel elias is robuust, elegant en duurzaam. Ze is vervaardigd in spaanderplaat en afgewerkt in een trendy decor van grijze eik. Deze tafel biedt makkelijk plaats voor 4 personen aan de lange zijden van de tafel en nog voor 2 personen aan de korte zijden indien nodig.
Bovendien hebben we hier perfect passende stoelen bij gekozen voor u. Aarzel niet en bestel nu!
Reviews
Eigenschappen
| SKU | O01_DS019-NGO |
|---|---|
| Weight | 53.000000 |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Kleur | Grijze eik |
| Hoogte | 76,00 cm |
| Diepte | 170,00 cm |
| Breedte | 90,00 cm |
| Stijl | Hedendaags |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| Onderhoud | meubels enkel afstoffen met een droge doek, vuilresten op een tafelblad met een vochtige doek reinigen, maar steeds droogwrijven met een microvezeldoek. |
| Verstelbaar | Nee |
| Materiaal onderstel | MDF |
| Vorm | rechthoek |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Spaanplaat 16mm, Spaanplaat 22mm |