Eetkamertafel Yori 170 cm
levering binnen 20 tot 25 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Eetkamertafel Yori 170 cm
rechthoekige tafel van 170x90 cm.
goed voor 6 tot 8 personen.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DI_1E16114 |
|---|---|
| Weight | 41.700000 |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Kleur | Lichte eik |
| Hoogte | 77,00 cm |
| Diepte | 170,00 cm |
| Breedte | 170,00 cm |
| Stijl | jong wonen |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 20 tot 25 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Vorm | rechthoek |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Spaanplaat 18mm |