Eetkamerstoel S360 lichtgrijs stof metalen potenset
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Koop 2 voor € 99,99 en bespaar 4%
- Koop 4 voor € 91,99 en bespaar 12%
- Koop 6 voor € 83,99 en bespaar 19%
- Koop 8 voor € 79,99 en bespaar 23%
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Eetkamerstoel S360 lichtgrijs stof metalen potenset
Reviews
Eigenschappen
| SKU | O01-S360-vanille |
|---|---|
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| Materiaal | Polyesterstof, Metalen poten |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Kleur | vanille |
| Hoogte | 91,00 cm |
| Diepte | 61,00 cm |
| Breedte | 45,00 cm |
| Zithoogte | 48,00 |
| Zitbreedte | 46,00 |
| Zitdiepte | 51,00 |
| Weight | 6.000000 |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Stijl | Hedendaags |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Armleuning | zonder armleuningen |
| Draaibaar | nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat staal |
| Kleur | Grijs |
| Wieltjes | Zonder wieltjes |