eetkamerstoel Hoover – olijfgroene microvezel stof – set van 2
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / eetkamerstoel Hoover – olijfgroene microvezel stof – set van 2
Eetkamer stoel Hoover olijfgroen van IDEA met een vintage uitstraling dankzij zijn robuuste afwerking in afgewassen microfiber stof. Deze stoel in kuipvorm is gemonteerd op een metalen zwart gepoedercoat onderstel. De poten zijn voorzien van plastic dopjes onderaan. Deze stoel kan u zelf makkelijker monteren aan de hand van het bijgeleverde montageplan. De eenheidsverpakking is per 2 stuks en kan daarom niet per stuk verkocht worden.
maximaal draaggewicht: 120 kg
Reviews
Eigenschappen
| SKU | I02_HO-groen_x_2 |
|---|---|
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| Materiaal | Polyesterstof, Metalen poten |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Kleur | Cognac |
| Hoogte | 96,00 cm |
| Diepte | 50,00 cm |
| Breedte | 43,00 cm |
| Zithoogte | 49,00 |
| Zitbreedte | 42,00 |
| Zitdiepte | 63,00 |
| Weight | 24.200000 |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Stijl | Hedendaags |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Armleuning | zonder armleuningen |
| Verstelbaar | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat staal |
| Type onderstel | 4 - poots |
| Wieltjes | Zonder wieltjes |