Bed Sintro – 90x200 cm – wit
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Bed Sintro – 90x200 cm – wit
Het 1 persoonsbed voor jongeren is een stijlvol bed gemaakt van massief dennenhout en wit gelakt. Door de Scandinavische stijl past het bed goed in ieder interieur.
Bovendien kan het makkelijk dienst doen als sofabed.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | IL29040060 |
|---|---|
| Weight | 30.000000 |
| Bedbreedte | 90cm |
| Materiaal | Massief hout den |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 70,00 cm |
| Diepte | 100,00 cm |
| Breedte | 209,00 cm |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |