Dressoir Manchester 136cm – 3 deuren – wit met helvezia eik
levering binnen 20 tot 25 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Dressoir Manchester 136cm – 3 deuren – wit met helvezia eik
Vintage dressoir van 136 cm in het wit met een eikkleurig bovenblad.
Metalen labelhouder op elke deur
Handgrepen van verouderde metalen imitatie ABS voor een industrieel gevoel
Tweekleurig zwart en eiken
Om de opslag te optimaliseren, interieurindeling met 1 grote en 1 kleine plank
Klein dressoir dat in elk interieur past
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DI_1E17060 |
|---|---|
| Weight | 38.900000 |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Spaanplaat 18mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 82,00 cm |
| Diepte | 40,00 cm |
| Breedte | 136,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 20 tot 25 dagen |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |