Bureau Aristote 123 cm – beuk – met 3 lades
levering binnen 5 tot 10 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Bureau Aristote 123 cm – beuk – met 3 lades
Bureau Aristote in beuk met 3 grote witte lades en een open nis . De lades zijn gemonteerd op metalen rails. Is mogelijk om links of rechts te monteren.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DE_101000 |
|---|---|
| Weight | 27.500000 |
| Materiaal | Spaanplaat 15mm, Spaanplaat 22mm |
| Kleur | Lichte eik |
| Hoogte | 51,80 cm |
| Diepte | 50,10 cm |
| Breedte | 123,00 cm |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 5 tot 10 dagen |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Kleur | Bruin |