Bureau Osiris 110 cm – met 1 deur en 1 lade
levering binnen 15 tot 20 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Bureau Osiris 110 cm – met 1 deur en 1 lade
Bureau voor jonge studenten met 1 deur en 1 lade op metalen rails. Voorzien van een deurstop.
afmeting: Br108.5 x H 75 x D 50 cm.
het deurtje kan zowel links als rechts gemonteerd worden.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DE_001126 |
|---|---|
| Weight | 22.500000 |
| Materiaal | Spaanplaat 18mm |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 77,00 cm |
| Diepte | 50,00 cm |
| Breedte | 108,50 cm |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 15 tot 20 dagen |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |