Bedlade Marith – massief den wit gelakt – op wieltjes
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Bedlade Marith – massief den wit gelakt – op wieltjes
Deze bedlade is een onderdeel van de beddencollectie Marith maar het past uietraard onder alle bedden als je de afmetingen eerst even nakijkt met je bestaand bed. Deze bedlade is zoals steeds voorzien van wieltjes zodat hij makkelijk in en onderuit je bed kan geschoven worden.Hij kan perfect dienst doen als extra opbergruimte.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | VI-MGRB9014 |
|---|---|
| Weight | 31.000000 |
| Materiaal | Massief hout den |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 27,40 cm |
| Diepte | 198,50 cm |
| Breedte | 93,40 cm |
| Stijl | jong wonen |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Bedbreedte | 90cm |
| Breedte matras | 90cm |
| lengte matras | 200cm |
| Inclusief bedbodem | Ja |
| maximale draagkracht | 80kg |