Bedlade Fridus – massief den wit gelakt – op wieltjes
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Bedlade Fridus – massief den wit gelakt – op wieltjes
Deze bedlade zal je nog extra opbergruimte verschaffen en de verloren ruimte onder het bed vullen. Maar het is eveneens geschikt voor een extra slaapruimte. Er past namelijk ook een normale eenpersoonsmatras in van 90x200cm en ze past onder de bedden vande fridus-collectie. De lade is gefabriceerd uit massief dennenhout wit gelakt. Dankzij de wieltjes kan de lade makkelijk onder en uit het bed geschoven worden.
Reviews
Eigenschappen
| SKU | VI-FZRB9014 |
|---|---|
| Weight | 15.000000 |
| Materiaal | Massief hout den |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 17,40 cm |
| Diepte | 198,50 cm |
| Breedte | 99,00 cm |
| Stijl | jong wonen |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Bedbreedte | 90cm |
| Breedte matras | 90cm |
| lengte matras | 200cm |
| Inclusief bedbodem | Ja |
| maximale draagkracht | 80kg |