Badkamerkast Coral spiegelkast 63Bx69H cm wit
levering binnen 15 tot 20 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Badkamerkast Coral spiegelkast 63Bx69H cm wit
De Coral spiegelkast uit de Coralie 3-reeks is een slimme en stijlvolle toevoeging aan je badkamer. De kast is voorzien van een spiegeldeur met daarachter drie handige legplanken voor al je dagelijkse verzorgingsproducten. Gemaakt van 15 mm spaanplaat met waterbestendige melaminelaag in wit mat. Dankzij het compacte formaat past deze kast perfect boven een wastafel of lavabo.
Technische details :
- Afmetingen : 63 cm (B) - 16 cm (D) - 69 cm (H)
- Materiaal : spaanplaat met witte melamine
- Spiegelafmeting : 76,7 cm x 53,7 cm x 3 mm
- 1 spiegeldeur - 3 legplanken
- Max. draagvermogen per plank : 3 kg
- Waterbestendig
- Geleverd in bouwpakket
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DE_452453 |
|---|---|
| Weight | 14.000000 |
| Materiaal | waterbestendige melamine afwerking |
| montage | eenvoudige en snelle montage |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 76,90 cm |
| Diepte | 16,20 cm |
| Breedte | 57,30 cm |
| Stijl | Hedendaags |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 15 tot 20 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |