Kledingkast Nano 2 deuren 80 x 165 cm – eik en wit – hangkast
levering binnen 15 tot 20 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Omschrijving / Kledingkast Nano 2 deuren 80 x 165 cm – eik en wit – hangkast
De 2-deurs kledingkast uit de "Nano"-collectie voor een zeer betaalbare prijs is een slimme opberger die dankzij zijn geringe diepte gemakkelijk zijn plaats vindt in elk interieur. De indeling van het interieur bestaat uit een kledingkast en een groot hoedengedeelte. Ontdek ook de verschillende beschikbare maten in de collectie "Nano"!
DE PLUSPUNTEN VAN HET PRODUCT
Tweekleurige kleur voor een makkelijk combineerbare natuurlijke stijl
Compact en zuinig model
Modulaire indeling: 1 legbord naar wens te plaatsen en 1 hangrail
Gemaakt in Frankrijk
Technische beschrijving:
Spaanplaat van 14 mm.
Geweven linnen binnenkant.
Achterkant van wit polypro met 2 panelen. 3 planken, waarvan 2 in 3 niveaus verstelbaar.
Metalen scharnieren.
1 ophangrail met een lengte van 376 mm.
Gelakte grijze handgrepen, 128 mm.
Aluminiumgrijze ronde kunststof voetjes, diam 50 mm..
Reviews
Eigenschappen
| SKU | DE_302543 |
|---|---|
| Weight | 40.000000 |
| Materiaal | spaanplaat met 3D folie decor, Spaanplaat 15mm |
| montage | zelf te monteren volgens bijgeleverd montageplan - 1 à 3 uur montagewerk |
| Kleur | bruine eik en wit |
| Hoogte | 165,50 cm |
| Diepte | 51,60 cm |
| Breedte | 79,40 cm |
| Stijl | jong wonen |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Levering | levering binnen 15 tot 20 dagen |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |