Eetkamerstoel COCO Walnoot – stof Fabb Raven– verkrijgbaar in 2 kleuren
levering binnen 10 tot 15 dagen
- Snel & Veilig afrekenen
- Geleverd door professionals
- 30 dagen gratis retourneren
- Ook partner van Bol.com – bij Belfurn profiteert u van persoonlijke service en eigen levering
- Klanten geven ons gemiddeld 8/10
Heeft u een vraag over dit product?
Bel onze product expert: +32 4 68 42 66 19 Mail onze product expert: [email protected]Reviews
Eigenschappen
| SKU | R05-9305 |
|---|---|
| Levering | levering binnen 10 tot 15 dagen |
| Materiaal | Polyesterstof |
| Hoogte | 88,50 cm |
| Diepte | 61,50 cm |
| Breedte | 52,00 cm |
| Zithoogte | 45,50 |
| Zitbreedte | 47,50 |
| Zitdiepte | 42,00 |
| Weight | 7.000000 |
| Garantie | 2 jaar volgens Europese richtlijnen |
| Stijl | Design |
| Onderhoud | makkelijk te reinigen met behulp van een licht vochtige doek |
| Armleuning | zonder armleuningen |
| Draaibaar | nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Wieltjes | Zonder wieltjes |